Wyszukaj oferty

Dzień Nauczyciela w Dreźnie - wycieczka dla grup zorganizowanych
Symbol oferty:
479/111
Państwo: Niemcy
Region: Saksonia
Miasto: Drezno
Transport:   Autokar
Profil wyjazdu: Wyjazd biznesowo - motywacyjny, no conv :, Wycieczka objazdowa
Rodzaj oferty: wycieczka objazdowa, całoroczna oferta
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Telefon
  • Restauracja
  • Parking
świadczenia:
Cena obejmuje: - przejazd autokarem - 2 noclegi w hotelu w Dreźnie w pokojach 2 os. z łazienkami - wyżywienie: 2 śniadania w formie bufetu, - zwiedzanie Drezna z przewodnikiem lokalnym - opiekę pilota, - ubezpieczenie KL i NNW Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napoi do obiadokolacji
Cena podstawowa:
ubezpieczenie NW, KL, osoba dorosła, autokar, śniadanie
Ramowy program wyjazdu::
I dzień:
Wyjazd w godzinach wczesno porannych. Przejazd do Drezna. Spacer po Starówce: rokokowy zespół pałacowy Zwinger, Opera Sempera przy Placu Teatralnym, Hofkirche - największy kościół katolicki w Dreźnie, Kościół Frauenkirche - monumentalna świątynia to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych w Europie zabytków protestanckiej architektury sakralnej., Nowa Synagoga - jedna z najnowocześniejszych synagog na świecie. Przejście mostem Augusta Mocnego ze Złotym Jeźdźcem - symbolem Drezna do Wewnętrznego Nowego Miasta z Pałacem Japońskim, Ratuszem, historyczną halą targową, kościołem Trzech Króli. Następnie przejście przez Zewnętrzne Nowe Miasto - dzielnicę sztuki, restauracji, barów oraz romantycznych i wytwornych kamienic do najpiękniejszy na świecie sklep mleczny - Pfunds Molkerei.
Przejazd do hotelu na obrzeżach Drezna lub w Czechach. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.II dzień:
Śniadanie, przejazd do Miśni - miasta jako kolebka Saksonii i stolica porcelany. Spacer po odrestaurowanej średniowiecznej Starówce, wejście na górę zamkową z Albrechtsburg Muzeum i gotycką Katedra Świętych Jana i Donata. Następnie przejazd do:- barokowego Zamku Moritzburg - położonego na wyspie na środku jeziora Zamkowego, w którym znajduje się cenny zbiór porcelany miśnieńskiej.
lub Pillnitz - wspaniałe pałace w stylu azjatycko-barokowym, położonych w egzotycznym parku, nad malowniczym brzegiem Łaby, w którym znajduje się m. In.: oranżaria, herbaciarnia, 200-letenia, najstarsza kamelia w Europie, koło której znajduję się szklarnia, która przesuwa się zimą na szynach, aby roślina nie zmarzła.
Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


III dzień:
Śniadanie, romantyczny przejazd nad Łabą, wzdłuż winnego szlaku z wspaniałym widokiem na niezwykły pejzaż górski. przypominający Góry Stołowe lub mały kanion w Ameryce. Po drodze - słynny Most Baszty - symbol Szwajcarii Saksońskiej wiszący nad straszną przepaścią oraz twierdza Köenigstein położona na skalistym urwisku (240 m nad Łabą) w obrębie której znajduje się jedna z najgłębszych studni w Europie oraz najbezpieczniejsze więzienie świata, z którego udało się uciec tylko jednej osobie. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Atrakcje:
Szybka kalkulacja ceny
Cena (bez transportu): od osoby (dni: )
Miasto wyjazdu:  
Ilość osób: (* Razem z opiekunami)

* Jest to kalkulacja orientacyjna wraz z transportem! Szczegółową ofertę i ostateczną cenę przedstawimy po otrzymaniu zapytania.
Sprawdź terminy:
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
 
2017-11-05 - 2018-11-05 3 katalogowa A 675 PLN
Dzień Nauczyciela w Dreźnie - wycieczka dla grup zorganizowanych